Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
   Дослідження ефективності застосування фітокомплексів «Olivia» на другому (амбулаторному) етапі лікування гепатобіліарної та травної систем у дітей з вродженими і набутими захворюваннями сполучної тканини

   Останній час значна увага в педіатрії приділяється дисплазії сполучної тканини. Цей стан може являти собою самостійний синдром багатофакторної природи, що проявляється зовнішніми ознаками дисплазії сполучної тканини в поєднанні з клінічно значимою дисфункцією одного чи декількох органів. В даному спостереженні ми досліджували можливості нових напрямків лікування гепатобіліарної та травної систем у дітей з вродженими і набутими захворюваннями сполучної тканини.

   Сучасне наростання темпу життя, урбанізація, різке погіршення харчування, збільшення стресових впливів, погіршення екології прямо позначається на захворюваності і населення, в тому числі дитячого. Все більш помітне зростання частоти захворювань гепатобіліарної системи, серед яких особливе місце займають дискінезії жовчовивідних шляхів (ДЖВШ).

   ДЖВШ у дітей, як і раніше, перебувають у центрі уваги педіатрів у зв'язку з їх розповсюдженістю, багаторічним перебігом, формуванням у ряді випадків органічних і запальних процесів у жовчовивідній системі, вегетативним дизбалансом, недостатньою ефективністю лікування, хронізацією процесу і частими рецидивами.

   Тривалий перебіг дискінезії, спричиняючи застій та інфікування жовчі, зміни її фізико-хімічних і бактеріологічних властивостей, може бути причиною розвитку холециститу, патологічних процесів в інших органах системи травлення, а в ряді випадків – жовчнокам’яної хвороби.

   У дітей факторами розвитку ДЖВШ є дисфункція вегетатівной нервової системи, швидкий зріст, слабкість сполучнотканинних структур організму. Останній фактор, тобто синдром дисплазії сполучної тканини, призводить до стійких гіпотоній в системі жовчовиділення і, відповідно, до відносної резистентності в лікуванні дискінезій.

   Серед численних методів відновлювального лікування дітей з ДЖВШ провідне місце належить фармакологічним засобам, які не завжди бувають ефективними і, крім того, часто призводять до побічних дій у вигляді медикаментозних ускладнень і алергозів, що утруднює подальше лікування.

   У зв'язку з цим актуальним є пошук нових методів корекції дискінетичних порушень біліарної системи, які, впливаючи на основні ланки патогенезу захворювання і не спричиняючи побічних реакцій організму, дозволили б підвищити ефективність комплексної відновлювальної терапії.

   Враховуючи це, найбільш перспективно є використання лікарських рослин. За даними літератури, фітотерапія з врахуванням циркадних ритмів з успіхом застосовується в комплексному лікуванні пацієнтів з вегето-судинними дистоніями, порушеннями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями.

   Фітопродукція «Olivia» українського виробника «Захід-Фарм» відповідає всім вимогам якісної продукції і відрізняється ретельним підбором інгредієнтів. Дякуючи цьому, отримано можливості для відновного лікування та нормалізації діяльності гепатобіліарної та гастродуоденальної зон, центральної і вегетативної нервової систем, стабілізації стану сполучної тканині, і тим самим - забезпечення підтримки сталості внутрішнього середовища організму. Дієтичні добавки «Olivia» в даному дослідженні призначалися дітям з гастроентерологічною патологією. Лікування проводилося як в стаціонарі, так і амбулаторно. В комплекс лікування було включено наступні препарати:

   Фіторепарати призначалися як самостійно, так і в комплексі з іншими препаратами тієї ж фірми. Наприклад, «Фітокомплекс протипаразитарний» і «Фітокомплекс для покращення функції травлення» призначалися самостійно, а «Фітопідтримка фізичного розвитку» комбінувалася з «Вітадерм». Якщо в складі «Фітокомплексу для покращення функції травлення» є жовчогінні і репаративні трави м’якої дії, то ефективність «Фітопідтримки фізичного розвитку» забезпечувалася такими складниками, як коензим Q10, L-карнітин, хондроїтин, які сприяють покращенню функціонування сполучної тканини, її енергетичного забезпечення. Поєднання з цими препаратами «Витадерму», який нормалізує метаболізм сполучної тканини за рахунок вмісту метилсульфонілметану, ефективно забезпечує нормалізацію і підвищення тонусу сполучної тканини.

   Під спостереженням знаходилося 50 дітей із захворюваннями гастродуоденальної, гепатобіліарної зон віком від 5 до 16 років, з них хлопчиків було 22, дівчаток 28.

   Слід сказати, що гастроентерологічна патологія у 35% випадків перебігала на тлі синдрому дисплазії сполучної тканини, який окрім симптомокомплексу, що включає в себе дискінезію жовчовивідних шляхів і гіпотонічний синдром, підтверджується наявністю мукополісахаридів в сечі. Це обстеження давало можливість контролювати ефективність призначення препарату, в даному випадку – «Фітопідтримки фізичного розвитку».

   Фітопрепарати призначалися у відповідності з віковим дозуванням, вказаним в інструкції по вживанню.

   Якщо при поступленні показники згаданого обстеження (мукополісахариди) досягали в сечі рівня (++++), то після місячного прийому препарату у всіх дітей він знижувався до (+) або незначних слідів мухополісахаридів у сечі. Крім того, покращувався тонус м´язів, слабшав серцевий шум у дітей з вторинними кардіопатіями.

   При проведенні лікування в комплексі з «Вітадерм» у дітей значно покращувалися обмінні процеси, зменшувалися ознаки інтоксикації, що проявлялося в зникненні головних болей, покращенні концентрації і пам´яті дітей.

   Іншим варіантом поєднаного застосування фітопрепаратів «Olivia» є лікування лямбліозу двома препаратами – «Фітокомплекс для покращення функції травлення» та «Фітокомплекс протипаразитарний». Наявність глистів і паразитів в організмі залежить як від зниження загального імунітету, так і місцевого. Вдало підібраний комплекс трав і призначення їх за циркадними ритмами дають можливість покращити компенсаторні можливості організму і створити в кишечнику і сфінктерному апараті умови для покращення відтоку жовчі, від якого залежить ефективність лікування лямбліозу.

   Під спостереженням було 12 хворих віком від 8 до 14 років, у яких після до обстеження було діагностовано ДЖВШ за гіпокінетичним типом та лямбліоз кишківника. Спостерігалися наступні синдроми клінічного прояву лямбліозу:

  • синдром ендогенної інтоксикації і вегетативних порушень (скарги на втомлюваність, нездужання, поганий настрій, дратівливість, головні болі, субфебрилітет);

  • синдром ураження шлунково-кишкового тракту (періодичні болі в животі, здуття живота, осуга на поверхні язика, зниження апетиту, нудота, блювота);

   Першим етапом лікування було посилення пасажу жовчі, що досягалося призначенням «Фітокомплексу для покращення функції травлення». Після зменшення проявів застою жовчі (на 8-10 день застосування цього препарату у вікових дозах), ми переходили до ліквідації лямблій, застосовуючи «Фітокомплекс протипаразитарний» – від 1 тижня до місяця віковими дозами, під контролем аналізу калу.

   Застосування «Фітокомплекс протипаразитарний» приводить до загибелі паразитів і всмоктуванню продуктів розпаду в кров, що може стати причиною посилення інтоксикації й сенсибілізації організму. Клінічно це проявляється на 3-5 день лікування у вигляді погіршення самопочуття дитини, появи нудоти, блювоти, погіршення апетиту, можлива поява висипань на шкірі.

   Для попередження цих явищ ми рекомендували на 2-3 день прийому «Фітокомплексу протипаразитарний» застосовувати ентеросорбенти, або – як альтернативу - «Пектацерол», який представляє собою комплекс пектату кальція з ацеролою (самим багатим рослинним джерелом вітаміну С). Цей препарат насамперед має виражені детоксикаційні властивості, окрім того він має властивість энтеросорбенту, видаляє з організму паразитарні токсини, продукти їх обміну, солі важких металів, впливає благотворно на діяльність шлунково-кишкового тракту, кишкову мікрофлору, місцевий імунітет ШКТ.

   Приймати «Пектоцерол» рекомендовано в обідній час, за 1 годину перед прийомом їжі, гарно запиваючи водою. Зранку і ввечері діти отримували вікові дози «Фітокомплексу протипаразитарний». Через 2-3 тижні після закінчення етіотропного лікування проводилося контрольне паразитологічне дослідження.

   При проведенні даного дослідження ми отримали високу ефективність дієтичних добавок «Olivia», що було підтверджено клінічними та лабораторними обстеженнями. Клінічно у дітей із ДЖВШ знижувався або взагалі зникав диспепсичний синдром, на УЗД відмічалося зникнення застою жовчі, зменшувалась щільність стінок жовчного міхура. Відсутність цист лямблій у калі у 33,0% пацієнтів спостерігалася вже в кінці першого тижня лікування, у інших санація кишечника відбулася через 2-2,5 тижня.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...