Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
  Застосування «Фітопрофілактики при простудних захворюваннях»  (дієтичні добавки "Olivia": «Імун-актив» - ранкова формула та «Віта-рест» - вечірня формула) у дітей з гострими респіраторними захворюваннями та гострими бронхітами
 
Матеріали та методи
 
Обстежувалася група дітей в кількості 11 чоловік віком від 6 до 11 років у періоді репарації після гострих респіраторних захворювань (ГРЗ), гострого бронхіту. Всі діти пройшли обстеження і лікування в умовах дитячої консультації (І етап лікування), продовжували спостерігатися на по місцю проживання та отримували фітотерапію у вигляді дієтичних добавок "Olivia" - «Імун-актив» (ранкова формула) та «Віта-рест» (вечірня формула).
Курс лікування складав 30 днів.
Контрольна група (7 дітей) після традиційного лікування отримувала амбулаторне лікування протягом місяця згідно протоколів у вигляді метаболічної терапії.
Клінічними ознаками незавершеного запального процесу у дихальних шляхах був помірний кашель у 45,4 % обстежених дітей та незначний у 54,6 %. Кашель турбував дітей в нічний час та зранку. У більшості дітей аускультативно вислуховувалося жорстке дихання (81,8 %). Дихальні патологічні шуми у вигляді розсіяних сухих хрипів провідного характеру, непостійного характеру відмічено більш ніж у третини обстежуваних дітей (45,5 %). При опитуванні відмічалися скарги на загальну слабість після помірних фізичних навантажувань, зниження працездатності, яке проявлялося поганою успішністю в школі. До загальноприйнятого лікування в основну групу було добавлено дієтичні добавки "Olivia" «Фітопрофілактика простудних захворювань», які представлені ранковою формулою «Імун-актив», що складається з журавлини, ехінацеї, котячого когтю, кропиви, гвоздики (діти отримували по 1 таблетці зранку, запиваючи водою) та вечірньою формулою «Віта-рест», що складається з Пау дۥАрко, листя малини, мати-і-мачухи, чабрець, алтей ( призначалася ввечері – по 1 таблетці, запиваючи водою). Контрольну групу представляли діти в кількості 8 чоловік середнього шкільного віку з подібними діагнозами.
Через тиждень лікування зменшилася кількість дітей з помірним кашлем (від 45,4 % до 18,2 %, p < 0,05), частково за рахунок переходу у незначний кашель, частково його зникнення. Зменшилась кількість дітей, у яких вислуховувалися сухі хрипи (від 45,4 % до 9,1 %, p < 0,05), поліпшився характер дихання у легенях за рахунок зменшення кількості дітей з жорстким диханням ( від 81,8 % до 36,4 %, p > 0,05). Через три тижні лікування непостійний незначний сухий кашель спостерігався тільки у 9,09 % хворих, перестали вислуховуватися хрипи та жорстке дихання у дітей. Побічних ефектів, алергічних реакцій те непереносимості дієтичних добавок в групі хворих не спостерігалося. В контрольній групі у 2-х дітей (25,0 %) через 3 тижні лікування спостерігався незначний кашель та жорстке дихання над легенями.
Проведене дослідження вказує на доцільність застосування в комплексному лікуванні дітей з ГРЗ, гострими бронхітами у періоді видужання – неповної репарації респіраторного захворювання дієтичних добавок «Імун-актив» та «Віта-рест». Це обумовлено анатомо-фізіологічними особливостями органів дихання у дітей, зниженою здатністю до самовільного очищення їх від харкотиння, схильність до затяжного перебігу респіраторних захворювань або до хронізації процесу при недостатньо проведеної терапії.
Включення дієтичних добавок «Фітопрофілактика простудних захворювань» до комплексу відновлювального лікування дітей на амбулаторному етапах реабілітації дозволяє поліпшити у дітей перебіг захворювання, знизити частоту рецидивів. Вказані добавки є ефективними і безпечними в лікуванні дітей. Дієтичні добавки не викликають побічних реакцій, що дозволяє включати їх до комплексу відновно-профілактичних заходів при респіраторній патології дітей різних вікових груп.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...