Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
    Застосування «Фітокомплексу противопаразитарного» (дієтичні добавки "Olivia": «Імун-актив» - ранкова формула та «Чист-рест» -вечірня формула) у дітей з лямбліозом кишківника
 
   В останній час відмічається значне збільшення лямбліозної інвазії серед дітей. Відомо, що довга персистенція лямблій в організмі, особливо при зниженні імунного захисту, призводить до формування синдрому хронічної інтоксикації, полі гіповітамінозу, порущенню робот и сфінктерного апарату жовчного міхура та його кінетики. Метою нашого дослідження було дослідити ефективність дієтичної добавки "Olivia" "Фітокомплекс противопаразитарний", а саме ранкової формули «Імун-актив» та вечірньої формули «Чист-рест». Підбір рослин в ранковій формулі покращує формування адаптаційних та імунних механізмів організму, а протипаразитарна дія вечірньої формули посилює ефект дегільментації.
   Спостерігалася група дітей віком від 6 до 14 років в кількості 20 чоловік з дискінезіями жовчовивідних шляхів (ДЖВШ). Усім дітям було проведено 3-разове мікроскопічне дослідження калу на присутність цист лямблій, діагноз кишкового лямбліозу був виставлений всім дітям. В клінічній картині у дітей з лямбліозом переважали астено-невротичний синдром та синдроми хронічної інтоксикації і хронічного розладу харчування. В сучасних умовах існує проблема ефективного проти лямбліозного лікування. Недостатня клінічна ефективність, наявність побічних ефектів, непереносимість, тривалий прийом протилямбліозних препаратів, самостійне безконтрольне призначення цих препаратів батьками для профілактики або «на всяк випадок» може призвести до негативних наслідків.
   Дітей, що обстежували, ми розділили на дві групи. Всі діти отримали курс протилямбліозної терапії (орнідазол), після цього одна група спостерігалася клінічно (10 дітей), а друга група (10 дітей) протягом місяця продовжувала отримувати протипаразитарний фітокомплекс. Склад ранкової формули «Імун-актив» - журавлина, ехінацея, котячий коготь, кропиви, гвоздики, вечірньої формули «Чист-рест» - грейпфрут, часник, насіння гарбуза, полин цитварний, м’ята. Діти отримували ранкову формулу «Імун-актив» в дозі 1 таблетка зранку, та вечірню формулу «Чист-рест» в дозі 1 таблетка ввечері. Таблетки рекомендували запивати водою. Через місяць спостереження були проведені кілінічні обстеження та контрольні 3-х разові дослідження калу на присутність цист лямблій в основній та контрольній групах. Позитивний клінічний ефект відмічався у всіх дітей уже на 3-4-й день після прийому протилямбліозної терапії. Практично у всіх дітей припинився спонтанний біль в животі, але при пальпації утримувалася біль в правій підреберній ділянці у дітей контрольної групи. Зменшувався диспепсичний синдром: поліпшилося самопочуття, відновився апетит, зникли нудота у 10 дітей з основної групи (100 %) та у 8 дітей контрольної групи (80 %). Субфебрилітет зберігався у трьох дітей (30 %) контрольної та у однієї дитини (10 %) основної групи.
Повторно цист лямблій в основній групі не виявлено, в контрольній групі у трьох дітей (30 %) в аналізі калу виявлено цисти лямблій.
   Отримані дані дозволяють зробити висновок про ефективність протипаразитарного фітокомплексу "Olivia" ( «Імун-актив» - ранкова формула та «Чист-рест» - вечірня формула). Стимуляція імунної системи та ефективна протигельмінтозна дія дозволяє повністю санувати організм дитини, чого не робить в повній мірі один курс протилямбліозних препаратів. Оцінюючи цей ефект дієтичних добавок "Olivia", можна рекомендувати їх в якості ефективного та безпечного профілактичного протилямбліозного препарату. Непереносимість і побічних ефектів цих дієтичних добавок не спостерігалося.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...