Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
       Застосування «Фітокомплексу для покращення функції травлення» (дієтичні добавки "Olivia": «Апп-актив» - ранкова формула та «Норм-рест» - вечірня формула) у дітей з дискінезіями жовчовивідних шляхів
 
   Необхідність подальшого вивчення лікування захворювань жовчовивідної системи (ЖВС) у дітей диктується значним наростанням їх частоти, що сягає 80 % всієї неінфекційної патології шлунково-кишкового тракту, а також тим, що саме в дитячому віці формується патологія ЖВС, яка приймає незворотній хронічний характер у дорослих.
   Як відомо, хронічний перебіг захворювань ЖВС затрудняє проведення лікування і реабілітації хворих на всіх етапах спостереження. В зв’язку з недостатньою ефективністю стає все більш актуальним використання немедикаментозних методів лікування в дитячій гастроентерології. Часто вдається досягти ремісії захворювань і стійкого покращення стану хворих при призначення нетрадиційних засобів лікування (дієтотерапія, фізіотерапія, бальнеотерапія, фітотерапія, рефлексотерапія, ЛФК та інш.).
   На сучасному етапі більше уваги приділяється фітотерапії, особливо при лікуванні амбулаторних хворих. Приваблює широка терапевтична дія, мінімум побічних дій, багатство хімічного складу лікарських рослин. Серед великого арсеналу різноманітних фітопрепаратів ми зупинили свій вибір на дієтичних добавках "Olivia", а саме на "Фітокомплекс для покращення функції травлення", який складається з ранкової формули «Апп-актив» (склад – артишок, корінь солодки, папаїн, цикорій, фенхель ) та вечірньої формули «Норм-рест» (складається з ромашки, меліси, звіробою, глютамінової кислоти, лактулози ). Сам склад препаратів приваблює мультифакторною дією на травну систему дитини. Поєднання протизапальної, спазмолітичної, жовчогінної та гепатопротекторної дії виділяє цей препарат серед інших подібних. Для дітей є зручною також і форма випуску фітокомплексу. Таблетки з суміші трав дозволяють відмовитись від термічної підготовки відварів чи настоїв, при якій руйнується багато активно-біологічних складників трав. На ультразвукову діагностику (УЗД) найчастіше звертаються діти з патологією ЖВС: це хворі з дискінезією жовчовивідних шляхів (ДЖВШ), хронічними холангіами та холецистохолангітами. Для кращого порівняння та достовірності отриманих даних ми розділили кагорту дітей, що обстежувалися, на групи за віком та нозологічними діагнозами.
   Перша група дітей дошкільного віку (5-6 років) в кількості 7 дітей. Звернення на обстеження полягало в наявності у дітей ДЖВШ по гіпотонічному типу, та як супутній діагноз – диспанкреатизм.УЗ картину до прийому лікування можна описати так (усереднені данні): передньо-задній розмір правої долі печінки 77 мм (в нормі 60 + 10). Паренхіма середньої ехогенності з середньо амплітудними ехопозитивними сигналами. Жовчний міхур в’ялий, атонічний, розмірами 21х 71 мм (в нормі 19 х 63), об’ємом 13,6 см3 (в нормі 10,6). В міхурі значний осад, стінки з тенденцією до потовщення, до 1 мм. Підшлункова залоза: головка 16 мм (в нормі 12 мм), хвіст 14 мм (в нормі 10 мм), структура не змінена.
   Діти з цієї групи пред’являли скарги на відчуття тяжкості в правому підребір’ї, зниження апетиту, схильність до закрепів. При пальпації живота відмічалося неприємні відчуття в правому підребір’ї, збільшення печінки до 2 см, слабо позитивний симптом Ортнера. Біохімічні печінкові проби були в нормі (АсТ, АлТ, лужна фосфатаза, білірубін), відмічалося незначне підвищення амілази до 48 – 56 г/год/л.
   Діти отримували фітокомплекс для покращення функції травлення згідно віку протягом 3 тижнів. Ранкову формулу діти отримували по 1 таблетці зранку, запиваючи її склянкою води, вечірню формулу отримували ввечері по 1 таблетці. Контрольний огляд проводився після закінчення курсу лікування. Клінічно у дітей відмічалося зменшення печінки до 1,5-1 см, не турбувало відчуття тяжкості в правому підребір’ї, покращився апетит, нормалізувався стілець. УЗ картина після курсу лікування: передньо-задній розмір правої частки печінки 69 см, паренхіма середньої ехогенності з поодинокими середньо амплітудними ехопозитивними сигналами. Жовчний міхур дещо в’ялий, розмірами 18 х 62,5 мм, об’ємом 10,6 см3. Осад відсутній, стінки 1 мм. Підшлункова залоза: голівка 12 мм, хвіст 10 мм, структура не змінена.
   Друга група: 12 дітей старшого шкільного віку (11-14 років) з діагнозом ДЖВШ по гіпертонічному типу.Клінічно діти скаржилися на періодичні приступоподібні болі в правому підребір’ї, що провокувалися фізичним навантаженням, стресами, порушеннями в харчуванні. УЗ картина до прийому фітокомплексу для покращення функції травлення: передньо-задній розмір правої частки 138 мм (в нормі 120 + 10), паренхіма з середньо- та крупно амплітудними ехопозитивними сигналами. Жовчний міхур видовжений, із звуженим виходом, розмірами 18 х 82 мм (в нормі 19,4 х 91), об’ємом 12,8 см3 (в нормі 16,5). Осад, який займає ¼ порожнини жовчного міхура, стінки з тенденцією до потовщення до 2мм. Підшлункова залоза: голівка 26 мм (норма 18), хвіст 21 мм (норма 15), структура не змінена.
   Після проведеного лікування дієтичними добавками "Olivia" діти відмічали покращення самопочуття, зменшення больового синдрому. На УЗ картині відмічалося, що передньо-задній розмір правої частки печінки 126 см, паренхіма з середньоехогеними, середньоамплітудними сигналами. Жовчний міхур видовжений, із звуженим виходом. Осад відсутній, стінки 2 мм. Підшлункова залоза: голівка 18 мм, хвіст 15 мм, структура не змінена.
   Отже, враховуючи вищеперелічені спостереження за хворими, можна зробити висновок, що дієтичні добавки "Olivia", а саме фітокомплекс для покращення функції травлення, який складається з ранкової формули «Апп-актив» та вечірньої формули «Норм-рест», є жовчогінним засобом, який діє м’яко (безболісно) і ефективно, даючи зменшення печінки майже в 96 % до норми, нормалізується склад жовчі, що підтверджено зникненням осаду в просвіті жовчного міхура. Нормалізується скорочення самого міхура, зникають лабільні його перегини. Покращується структура паренхіми печінки, що свідчить про гепатопротекторну дію препарату. Ускладнень, побічних дій, алергічних реакцій ні клінічно, ні інструментально (на УЗД) ми не спостерігали.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...