Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
  Застосування «Фітокомплексу для покращення нервової системи»   (дієтичні добавки "Olivia": «Норм-актив» - ранкова формула та «Норм-рест» - вечірня формула) у дітей з вегето-судинною дистонією та мінімальною мозковою дисфункцією
 
           Проблеми дитячої неврології – це проблеми не лише неврологів, але і сімейних лікарів, педіатрів і в першу чергу – батьків хворої дитини, адже особливість захворювань нервової системи полягає в тривалому лікуванні, постійній увазі лікарів, реабілітації, високій інвалідізації дітей. При вивченні супутньої патології у дітей із затримкою фізичного розвитку було виявлено високий відсоток (43 %) неврологічної патології, а саме вегето-судинної дистонії та мінімальної мозкової дисфункції з синдромом дефіциту уваги та синдромом гіперактивності.
В арсеналі дитячих неврологів є досить медикаментозних препаратів, адже лікування неврологічних хворих повинно бути комплексним, тривалим та індивідуальним. Але при певних захворюваннях фітотерапія має значну перевагу перед іншими препаратами в лікування найбільш розповсюджених захворювань нервової системи у дітей, особливо у випадку, коли ця патологія є супутньою, і дитина повинна ще отримувати і лікування основного захворювання.
Вегето-судинні дистонії (ВСД) – це граничні стани, які при певних умовах, під впливом зовнішніх та внутрішніх факторів можуть трансформуватися в хворобливі стани, частіше всього – в захворювання так званого психосоматичного ряду: виразкова хвороба, гастродуоденіти, ДЖВШ, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця.
При значному арсеналі медикаментозних препаратів, при ВСД не бажано застосовувати сильнодіючі ліки, такі як психотропні, снодійні.
Золотою серединою при виборі лікування ВСД є фітотерапія, яка діє м´яко, її можна призначати певними курсами досить тривало, і вона є достатньо ефективна при цих станах.
ВСД по кардіальному типу
При цьому діти скаржаться після перевтоми або стресової ситуації на колючі болі в ділянці серця, відчуття завмирання серця, перебої в роботі серця або просто неприємні відчуття в ділянці серця.
Матеріали та методи
Вивчалися результати застосування препаратів фітотерапію у вигляді дієтичних добавок "Olivia" – ранкова формула «Норм-актив» ( що складається з астрагалу, селери, готу кола, бурих водоростей, чорниці) та вечірня «Норм-рест» (складається з ромашки, меліси, звіробою, глютамінової кислоти, лактулози ) у 2-х групах по 8 чоловік віком від 6 до 9 років.
В 1-й групі дітей застосовувалися традиційні схеми лікування: актовегін, рибоксин, АТФ-лонг, легкий масаж, ЛФК.
В 2-й групі крім базових препаратів, до комплексного лікування додавались дієтичні добавки "Olivia" - «Фітокомплекс для покращення нервової системи» у вікових дозах протягом 20 днів. Діти отримували зранку 1 таблетку ранкової формули, запиваючи її водою, і ввечері - 1 таблетку вечірньої формули.
У дітей 1-ї групи на 5-6 день, а 2-ї групи - на 3-4 день лікування значно покращувалось самопочуття, спостерігався значний регрес перебігу захворювання. Після закінчення курсу лікування діти 2-ї групи протягом періоду спостереження (20 днів) не відмічали неприємних відчуттів з боку серця, що розцінено як відносно тривалий у часі позитивний ефект. В контрольній групі у 4-х дітей (40 %) діти продовжували скаржитися на відчуття перебоїв у ділянці серця після нервового навантаження.
Інший напрямок застосування комплексу дієтичних добавок "Olivia" – «Норм-актив» та «Норм-рест» - це лікування дітей з мінімальними мозковими дисфункціями з синдромом дефіциту уваги та синдромом гіперактивності. Під спостереженням було 7 дітей з цим діагнозом, які протягом місяця отримували дієтичні добавки "Olivia" для покращення нервової системи. Так як ранковий комплекс має мۥяку сечогінну та ноотропну дію, вечірня формула дає заспокійливий ефект, через місяць лікування та спостереження у всіх дітей (100 %) батьки відмічали покращення поведінки, концентрацію уваги, більш глибокий і спокійний сон, позитивний емоційний тонус, зменшення невротичності дітей, що говорить про достатній лікувальний ефект названих препаратів.
Вказані препарати є ефективними і безпечними в лікуванні дітей. Препарати не викликали побічних реакцій, що дозволяє включати їх до комплексного лікування патології нервової системи дітей різних вікових груп.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...