Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
Використання «Фітокомплексу для покращення фізичного розвитку» для корекції синдрому вегетативної дисфункції у підлітків

В стрімких сучасних умовах розвитку суспільства різко змінилися і умови життя дітей і, відповідно, структура захворюваності. При цьому динаміка основних показників, які характеризують стан здоров′я дитини, мають негативні тенденції. Серед дітей спостерігається переважний ріст хронічної патології, погіршується фізичний розвиток дітей, збільшується число дітей як з надлишком, так і з дефіцитом маси тіла. З′явилися багато проблем з опорно-руховим апаратом, часто зустрічається патологія зору, вегетативні дисфункції, функціональні кардіологічні патології.

Вегетативна дисфункція є одним з найбільш поширених захворювань серед підлітків, частота її в популяції хлопчиків, за даними різних авторів, коливається від 54,6% до 72,6%, а серед дівчаток від 62,4% до 78,2 %..

Ми спостерігали 10 дівчаток підліткового віку (15-16 років) з вегетативними дисфункціями в стадії скритих функціональних змін (Б.А.Кобринский, 1993), тобто органічних змін на момент огляду з боку нервової системи та внутрішніх органів не виявлено (не відбулося формування нозологічних одиниць), дівчатка не стояли на диспансерному обліку з приводу хронічних захворювань. Скарги, які були в групі дітей, що спостерігалися, були наступні:

 • головні болі – 8 дітей (80 %)

 • вестибулопатії – 3 (30 %)

 • запаморочення – 2 (20 %)

 • субфебрілітет – 3 (30 %)

 • артралгії – 4 (40 %)

 • коливання настрою – 8 (80 %)

 • розлади сну (сонливість, важке засинання) – 10 (100 %)

 • респіраторні інфекції – 6 (60 %)

 • міальгія – 4 (40 %)

 • зниження апетиту – 4 (40 %)

 • прискорення серцебиття – 6 (60 %)

 • колючі болі в ділянці серця – 2 (20 %)

 • порушення памיִяті – 4 (40 %)

 • підвищена втома- 9 (90 %)

З анамнезу було з’ясована тривалість утримання подібних симптомів, яка була від 7 до 2-3 місяців у різних хворих. Посилення симптомів діти зв’язують з напруженими заняттями в школі. Враховуючи, що найбільш поширеними симптомами у хворих були підвищена втома, головні болі, розлади сну ( в більшості – сонливість), та тривалість перелічених симптомів більше 6 місяців, то можна припустити наявність у цих хворих синдрому хронічної втоми (В.Г. Майданник, 2001).

Найбільш раціональний шлях рішення питання лікування вегетативних дисфункцій у дітей в стадії скритих функціональних змін - це лікування та профілактика з використанням натуральних безпечних фітопрепаратів та дієтичних добавок, .які мають вплив на різні напрямки саногенезу і підвищують функціональну активність регулюючих систем.

Досягти ефективної та безпечної комбінації синтетичних препаратів досить проблемно, а складний комплекс речовин, які дозовані в рослині природою, благо приємно діють на організм в цілому і підвищують його опірність. Для дітей особливо важливе значення має той факт, що лікарські рослини володіють м′яким терапевтичним ефектом, комплексно впливають на різні ланки патологічного процесу, і через низьку токсичність їх можна тривало використовувати у лікуванні.

Біоритми дітей суттєво різняться від біоритмів дорослих, є нестійкими в адаптаційному процесі пубертатного періоду, тому для нормалізації стану дітей, що обстежувалися, був використаний у вигляді монотерапії хронотерапевтичний препарат «Фітокомплекс для покращення фізичного розвитку ". рослинного походження.

До складу «Фітокомплексу для покращення фізичного розвитку " входять "Норм-актив" (ранкова формула) та "Фіз-рест" (вечірня формула). Фітокомплекс призначався протягом одного місяця амбулаторно на базі обласної дитячої поліклініки м. Тернополя та філіалу міської дитячої поліклініки дітям у дозі 2 таблетки зранку (ранков формула) та 2 таблетки ввечері (вечірня формула).

«Норм-актив» (ранкова формула, що складається з астрагалу, селери, готу кола, бурих водоростей, чорниці) характеризується м′якою тонізуючою дією, має кардіотрофічний ефект, покращує периферичний та мозковий кровобіг, покращує активність гипофізарної системи, зміцнює тканини суглобів та кісток, покращуює формування сполучної тканини за рахунок активації олегодендроцитів та синтезу колагену, покращує функцію щитовидної залози. Чорниця,що входить до складу «Норм-активу», містить значну кількість марганцю, що також сприяє зміцненню суглобово-кісткової системи, так як він складає необхідну частину глюкозамину та є активатором фосфотаз-ферментів.

"Фіз-рест" (вечірня формула, що складається з L- карнітину, хондроїтину, коензиму Q10, ацероли, біофлавоноїдів цитрусових) містить в складі суміші хондроітину, який активізує синтез соматотропного гормону, покращує відкладання кальцію в кістках, покращує фосфорно-кальцієвий обмін, стимулює утворення гіалурону, протеогликанів та колагену; L- карнітину- найважливішого елементу енергозабезпечення клітин та регуляції енергетичного метаболізму; ацероли – натурального джерела вітаміну С, яка активізує синтез свого карнітину; приймає участь в утворенні сполучної тканини, кісток, суглобів.

Алергічних ефектів та побічних дій в жодної дитини не спостерігалося.

Результати оцінювалися у вигляді заповнення хворими та їх батьками анкет, де простежувалася динаміка вищеперелічених симптомів.

За результатами перевірки анкет було виявлено виражену позитивну динаміку в стані здоровיִя дітей, що обстежувалися. Всі діти (100 %) відмічали підвищення працездатності, зниження втоми, покращення апетиту та сну. Зменшилися головні болі (з 80 до 20 %), в жодної дитини після лікування не спостерігалося субфебрилітету, болей в суглобах та мיִязах. Спостерігалося зменшення кардіального синдрому – тахікардія утримувалася в 2 дітей (20 %), та болі в серці – у одного хворого (10 %). Батьки відмітили зменшення епізодів ГРВІ у більшості дітей (80 %), хоча профілактики вірусних інфекцій в них не проводилося.

Подібні позитивні результати дають можливість рекомендувати застосування дієтичної добавки «Фітокомплекс для покращення фізичного розвитку» в лікуванні (комплексному чи монотерапії) дітей з вегетативними дисфункціями та синдромом хронічної втоми. Призначення фіто комплексу с врахуванням природніх біоритмів організма дозволяє покращити формування адаптаційних механізмів, сприяти нормалізації функцій центральної та вегетативної нервової системи, підтримувати ендокринну регуляцію.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...