Компания "OLIVIA" приглашает к сотрудничеству аптеки.
Контактные телефоны: 095 803 7620, 067 546 0909.

 
Використання «Фітокомплексу для покращення функції нервової системи» при невротичних проблемах у дітей

В структурі захворіюваності дітей спостерігається збільшення кількості дітей із затримкою нервово-психічного розвитку, невротизованих, розторможених, гіперактивних дітей з нестійкою увагою. Нервово-психічні порушення призводять в майбутньому до затримки інтелектуального розвитку. Своєчасне виявлення хвороби, що лише починається, та превентивні заходи в таких випадках набувають дуже великого значення. Профілактичні курси рослинними адаптогенами, вітамінами, коензимом,

L-карнітином затримують розвиток цих патологій.

Лікування дітей з невротичними порушеннями є тривалим, комплексним, включає не лише медикаментозне лікування, яке проводилося з урахуванням виявлених ланок патогенезу захворювання, а і психотерапію та фітотерапію із заспокійливим ефектом. Враховуючи значну тривалість перебігу захворювань, фітотерапія має значну перевагу перед іншими препаратами, так як має менше побічних ускладнень. Для дітей особливо важливе значення має той факт, що лікарські рослини мають мякий терапевтичний ефект, вони здатні комплексно впливати на різні ланки патологічного процесу, а низька токсичність дозволяє їх тривало використовувати в різні вікові періоди.

Серед значного переліку фітокомплексів нашу увагу привернули комплекси хронотерапевтичних препаратів рослинного походження, а саме «Фітокомплекс для покращення функції нервової системи».

Використання елементів хронотерапії значно підвищує ефективність рослинних препаратів. Лікувальні фактори, які регулярно впливають на організм в один і той же час доби, починають виступати в ролі своєрідного стимулу, створюючи певний біоритм.

З метою вивчення ефективності фітокомплексу в реабілітаційній терапії різної невротичної патології у дітей дошкільного віку на базі дитячої поліклініки ЦРЛ Тернопільського району та філіалу міської дитячої поліклініки ми спостерігали групу дітей, які вже пройшли курс лікування, призначений дитячим психоневрологом, і були направлені на відновне немедикаментозне лікування. Групі дітей (11 чоловік) віком від 6 до 7 років з неврологічними порушеннями у вигляді неуважності (6 дитини – 54,5 % ), гіперактивності (5 дитини – 45,5 %) та групі дітей такого ж віку з невротичним заїканням (9 дітей) було призначено «Фітокомплекс для покращення функції нервової системи» по 1 таблетці зранку ранкової формули «Норм-актив» та 1 таблетці ввечері вечірньої формули «Норм-рест».

Так як у дітей продовжували утримуватися деякі симтоми, для уточнення стану здоров′я дітей проводилося анкетування батьків. В анкеті приводився перелік численних неврологічних та соматичних симптомів, які можуть зустрічатися у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку при неврологічних проблемах. Батьки давали позитивну чи негативну відповідь при опитуванні, чи є у їх дитини той чи інший симптом.

У дітей з неуважністю спостерігалися такі симптоми, як неможливість закінчити вправу або гру, яку вони виконували, правильно організувати свою роботу, відволікання на зовнішні стимули. Така симптоматика заважає соціальній адаптації дитини.

У дітей з невротичними розладами у вигляді гіперактивності з дефіцитом уваги (синдром гіперактивності) спостерігалися симптоми, які характеризувалися здатністю утримувати увагу лише на короткий період часу через неможливість зосередитися, імпульсивністю і підвищеною активністю.

Такі прояви є дезадаптуючими і не сумісними з етапом розвитку дитини. Батьки також пред’являли скарги на те, що діти часто перебирають і розмахують руками та ногами, вертяться на стільці, не можуть зосередитися на грі, яка потребує зосередженості, занадто галасливі у грі, не можуть тихо проводити час.

У дітей з невротичним заїканням тривалість захворювання згідно анамнезу була від 2 до 3 років, початок захворювання у всіх дітей був повільний, підгострий. Діти з цієї групи були з загальномоторним розвитком, який відповідав віку дитини, розвиток мови до захворювання був правильним і достатнім. Появі перших запинок у мові, зі слів батьків, передували порушення сну, плаксивість, полохливість, підвищена виснаженість.

До складу «Норм-активу» входить астрагал, який стимулює процеси адаптаційних механізмів в головному мозку, покращує не тільки мозковий кровообіг, але і периферичний, зокрема, кровообіг мовного апарату, покращує стійкість нервової системи, нормалізує процеси збудження та гальмування. Подібна дія і готу-кола, яка має мяку ноотропну та антистресорну дію, покращує активність гіпофізарної системи. Для стимуляції діяльності головного мозга введено в склад дієтичної добавки йод (бурі водорості) та чорницю, як сильний антиоксидант.

Вечірня формула «Норм-рест» - заспокійлива, стимулює процеси гальмування. Вона містить рослинні препарати, які мають заспокійливу, седативну, спазмолітичну дію: ромашка, меліса, звіробій, календула. Особливостями цієї дієтичної добавки є те, що дія рослинних препаратів посилена фармацевтичними складниками: глютаміновою кислотою та лактулозою. Глютамінову кислоту застосовують при корекції поведінки хворих, при лікуванні відставання розумового розвитку. Вона підвищує активність парасимпатичної нервової системи, стимулює анаболічні процеси в організмі.

Описаний препарат діти отримували впродовж місяця. Побічних ефектів у вигляді алергічних чи побічних проявів у жодної дитини не спостерігалося. По закінченню курсу лікування проводилося повторне опитування батьків (заповнення анкети). Позитивні симптоми, які спостерігалися після проведення курсу, були наступні: батьки відмічали більш легкий процес засинання у дітей з гіперактивністю ( і денний, і нічний сон), посилення зосередження при проведенні логічних ігор, відсутність відволікання на уроках. Покращилася пам′ять, відповідно на заняттях в дитячому садочку чи в школі у дітей покращилась успішність.

Лікування дітей з невротичним заїканням є більш тривалим та комплексним. Комплексна терапія та базисний підхід до нормалізації психоемоційного статусу підвищує ефективність логопедичних заходів та зменшує вірогідність рецидиву. Лікування у логопеда на фоні прийому фітокомплексу дозволило зменшити прояви затинання мови у 6 дітей (66,7 %). Діти стали більш врівноваженими, контактними. У всіх дітей відмічено позитивний емоційний тонус, зменшення їх невротичності, що говорить про достатній лікувальний ефект названого фітокомплексу

Використання «Фітокомплексу для покращення функції нервової системи» при невротичному заїканні у дітей дозволило підвищити ефективність занять в логопедичних групах спеціалізованого дитячого садка

Отже, застосування в дитячій практиці заспокійливих та одночасно тонізуючих лікарських рослин в різний час доби сприяє зниженню психоемоційної напруги та стабілізує процеси нервової системи. Відповідно, включення в комплексне лікуваня «Фітокомплексу для покращення функції нервової системи» дає позитивний ефект в стані здоров′я дітей з невротичними проблемами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
НОВОСТИ КОМПАНИИ 
   ИНФОРМАЦИОННЫЕ САЙТЫ
ГОСТЕВАЯ КНИГА
ЧИТАТЬ НОВОСТИ КОМПАНИИ
Новости компании о новой продукции, семинарах, конференциях, и других      событиях...  
КОНКРЕТНЫЕ СХЕМЫ ЛЕЧЕНИЯ
Очистка организма, профилактика простудных заболеваний, профилактика заболеваний суставов, схемы оздоровления детского организма и.т.д...                                                      
 
Галина Афанасьевна (Белгород) -Вот уже 10 лет у меня тяжелая форма диабета. Я инвалид 2-й группы. 8 лет пользуюсь натуральными продуктами, которые сдер ...
ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ... ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ...